Wydarzenia


 • Warszawa, Polska, 6 marca 2018r.

  Risk and Supervision Meeting 2018

  „Risk and Supervision Meeting” to konferencja poświecona weryfikacji klienta, przeciwdziałaniu wyłudzeniom, ocenie ryzyka i zmianach prawnych istotnych dla branż leasingowej i faktoringowej. Jej pierwsza edycja miała miejsce 6 marca 2018r. w Warszawie. Spotkanie ekspertów obu sektorów miało na celu, oprócz wymiany doświadczeń, znalezienie podobieństw i obszarów do współpracy.

  Czytaj więcej

 • Warszawa, Polska, 24 października 2017 r.

  CRIF partnerem głównym VIII edycji Kongresu Antyfraudowego

  Kongres Antyfraudowy zajmuje się problemem wyłudzeń, fraudów na rynku finansowym. Problem ten jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności. Stale rosnące zagrożenia nadużyciami ze strony klientów, pracowników i podmiotów zewnętrznych, utwierdziły organizatorów Kongresu w przekonaniu o potrzebie ciągłego poszukiwania rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku przez instytucje finansowe.

  Czytaj więcej

 • logo_accee_no_bckg_h90.jpg
  Kraków, Polska, 20 września 2017 r.

  CRIF sponsorem Credit Matters VI - The deep dive

  CRIF został jednym z głównych partnerów dorocznego wydarzenia organizowanego przez ACCEE (The Association of Credit for Central and Eastern Europe), konferencji Credit Matters, która odbędzie się w dniach 20-22 września 2017 r. w Krakowie.​

  Czytaj więcej

 • logo-fm.jpg
  Bolonia, Włochy, 12 października 2017 r.

  CRIF Finance Meeting 2017 - "Faster & Smarter. Ewolucja procesów kredytowych"

  Coroczna edycja CRIF Finance Meeting, podczas której prezentowane są aktualne trendy rynkowe, case studies oraz  omawiany jest rzeczywisty wpływ regulacji prawnych na decyzje biznesowe.

  Czytaj więcej

 • Warszawa, Polska, 25 maja 2017 r.

  CRIF partnerem strategicznym VI edycji Kongresu Sektora Pożyczkowego

  Organizowany od 2012 roku Kongres Sektora Pożyczkowego to największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego. Kongres to jednocześnie miejsce otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora i jego praktykach biznesowych, regulacjach polskich i europejskich dotyczących tego sektora oraz o innowacjach i usprawnianiu procesów biznesowych.

  Czytaj więcej

 • Kraków, Polska, 28 kwietnia 2017 r.

  ​CRIF złotym partnerem April Consumer Credit Days 2017​

  April Consumer Credit Days to wydarzenie poświęcone problemom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer.

  Czytaj więcej

 • Bolonia, Włochy, 13 października 2016 r.

  CRIF Finance Meeting 2016: Driving growth

 • Meksyk, 19-20 marca 2016 r.

  Transforming SME Banking 2016

 • Las Vegas, Nevada, 13-15 października 2015 r.

  BAI Retail Delivery 2015

 • Portland, Oregon, 6-8 października 2015 r.

  Northwest Credit Union League Annual Business Meeting

loader

Nie znaleziono