Dlaczego warto wybrać CRIF?

W czasach cyfryzacji ważne jest, aby firmy były w stanie prawidłowo określać swoich klientów. Proces ten opiera się na odpowiednich zasobach danych, kontrolach, a także zmniejszeniu złożoności, aby zapewnić dobre doświadczenia użytkownika i zmniejszyć ryzyko utraty reputacji.

Rozwiązania CRIF umożliwiają kompleksowe podejście oparte na danych, zaawansowanej analityce, doradztwie, dedykowanych szkoleniach, know-how i automatycznych rozwiązaniach w czasie rzeczywistym, a także dedykowanych zespołach KYC i kontrolach przeprowadzanych przez specjalistów.

Dla jakich sektorów?

Icon BankingBanki Icon InsuranceUbezpieczenia Bolt Light BluePożyczki Icon Telco BlueTelco & Media Icon Manufacturing BlueInstytucje niefinansowe Icon Services BlueUsługi

Informacje o rozwiązaniach

Business People 29 400

Bezpieczna i poprawna identyfikacja osób i firm

CRIF opiera się na innowacyjnej platformie, łączącej różne technologie (identyfikacja wideo, pozyskiwanie dokumentów i inne) i wspieranej przez dedykowanych specjalistów, w celu identyfikacji zarówno konsumentów, jak i MŚP w ciągu kilku minut, umożliwiając w pełni zdigitalizowane procesy w wielu różnych branżach. Metody identyfikacji są w pełni zgodne z regionalnymi i lokalnymi wymogami regulacyjnymi.

Dane i AI w celu poprawy kontroli

CRIF jest w stanie przeprowadzić szereg kontroli w czasie rzeczywistym, dostarczając klientowi natychmiastowy raport (raport KYC) zawierający pełny obraz informacji o firmie, dane i wykres UBO oraz kompletny zestaw funkcji AML, takich jak dopasowanie list AML, kontrole ryzyka biznesowego i geograficznego, sprawdzenie reputacji i negatywnej opinii.

Business People 31 400
Business People 30 400

Workflow i dashboardy do uproszczenia pracy

Najwyższej jakości workflow, stworzone do przeprowadzania pogłębionych analiz i dashboard do zarządzania usługami. Na podstawie reguł określonych przez użytkownika tworzone są automatyczne kolejki zadań. Priorytety, zespoły robocze, autoryzacje supervisora są automatycznie zarządzane przez silnik workflow.

Kluczowe korzyści

Wydajność

Zwiększona wydajność dla użytkownika: szybka odpowiedź dotycząca standardowego i prostego KYC, ujęta w całkowicie automatycznym raporcie.

Dostępny kompleksowy i międzynarodowy KYC

Raporty kierownicze

Przedstawianie ogólnego zarysu, KPI, pomiarów i wszystkiego, co jest niezbędne do zarządzania i kierowania procesem KYC na poziomie centralnym oraz na wielu innych poziomach.

Optymalizacja i przyspieszenie

procesów onboardingowych i kredytowych, redukcja kosztów i ujednolicenie profilu ryzyka w ramach grup bankowych lub partnerów biznesowych.

Inne rozwiązania

Remote Collaboration 1500

Onboarding i zdalna współpraca

Więcej
Customer Engagement Business Development 2000

Zaangażowanie klientów i rozwój biznesu

Więcej