Na tegoroczne spotkanie branżowe CRIF / ERIF  zaprosili przedstawicieli sektora windykacyjnego. Miejsce wydarzenia nie było niespodzianką, bowiem w przeszłości spotkania windykacyjne, jak i nasze, odbywały się w Jachrance. 

14 marca 2024 wydarzenie rozpoczęli eksperci RK Legal Michał Rączkowski i Maria Muchin-Kresa prezentacja o szansach i wyzwaniach dla branży zarządzania wierzytelnościami w 2024 roku oraz o najważniejszych regulacjach prawnych, a zwłaszcza o zmianach w procedurze cywilnej, Dyrektywie NPL, Rozporządzeniu UE w sprawie zatorów płatniczych oraz egzekucji z minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Odpowiedzią na zarysowane we wstępie wyzwania dla branży windykacyjnej na nadchodzących miesiącach były wystąpienia przedstawicieli naszych Spółek CRIF i ERIF oraz gości w tematach: 

  • Dane, analityka …łączymy siły na rzecz potrzeb klienta - Bolesław Pilecki, Paweł Kunat
  • Jak biura informacji gospodarczej mogą wspierać branżę windykacyjną - Cezary Ciopiński
  • 3 kroki do sukcesu w ESG - Bolesław Pilecki i Julita Rud zińska – Piecyk Kancelaria Corpus Iuris
  • Buduj, zmieniaj, eksperymentuj. Automatyzacja windykacyjnych
    procesów decyzyjnych z CRIF – Grzegorz Kozłowski
  • System Wymiany Danych – Nowa jakość danych – Adam Adamczak i Marek Czystołowski ULTIMO


Pierwsza część merytoryczna była wstępem do kontynuowania spotkania w kameralnych zespołach, tzw. stolikach eksperckich, przy których spotkania odbywały się 1 na 1 lub w małych grupach.

Podczas wydarzenia zmierzony został ślad węglowy wygenerowany przez uczestników konferencji w zakresie dojazdu i noclegu. Dziękujemy naszym gościom za udział w badaniu ankietowym pozwalającym ocenić poziom Co2e tego eventu. Liczymy, że zaprezentowany wynik ESG.

Wieczorna część spotkania miała charakter integracyjny i networkingowy.