Dlaczego warto wybrać CRIF?

W ramach open bankingu oferujemy różnorodne produkty, które mają na celu:

  • Pomoc użytkownikom końcowym w podnoszeniu swojej wiedzy finansowej oraz umiejętności zarządzania finansami.
  • Ułatwienie instytucjom finansowym lepszego poznawania swoich klientów, co umożliwia im bardziej precyzyjne ich kategoryzowanie.
  • Wspieranie dużych firm w lepszym zrozumieniu zachowań swoich klientów, co pozwala na dostosowywanie świadczonych usług.

Dzięki naszym zaawansowanym rozwiązaniom opartym na technologii uczenia maszynowego i złożonej analizie danych, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim tym potrzebom.

Dla jakich sektorów?

Icon CentralbanksBanki Icon InsuranceUbezpieczenia Icon Telco BlueTelco & Media Bolt Light BluePożyczki Icon Manufacturing BlueInstytucje niefinansowe

Informacje o rozwiązaniach

Business People 18 400

Poprawa oceny zdolności kredytowej

NEOS zapewnia dostęp do rachunków płatniczych w celu przyspieszenia oceny zdolności kredytowej konsumentów i firm, kategoryzacji transakcji, profilowania zachowań związanych z wydatkami i poszukiwania możliwości rozwoju.

Rozwiązanie umożliwia zatwierdzenie PSD2 i bezpieczny, ale płynny dostęp do rachunków bankowych za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Silnik kategoryzacji oparty na zaawansowanym algorytmie uczenia maszynowego umożliwia następnie pobieranie transakcji na koncie i agregowanie ich w określone kategorie.

Zaawansowana analityka generuje innowacyjne wyniki kredytowe i zestaw zaawansowanych kluczowych wskaźników wydajności (KPI) stworzonych w oparciu o wzorce zachowań w zakresie wydatków/oszczędności w celu rozwijania relacji biznesowych.

Wczesne ostrzeganie w celu zapobiegania niewypłacalności kredytowej

CATCH to rozwiązanie, które dostarcza wglądu w bazę klientów, wykorzystując dane transakcyjne z kont. Jest ono napędzane własnym algorytmem kategoryzacji opartym na uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji, który przekształca dane nieustrukturyzowane w ustrukturyzowane informacje. Poprzez analizę portfela klienta, CATCH identyfikuje potencjalne ostrzeżenia dotyczące niewypłacalności kredytowej, które można dynamicznie aktualizować w celu monitorowania ewolucji portfela.

Business People 17 400

Kluczowe korzyści

Lepsza znajomość potrzeb klienta

Pogłębienie wiedzy na temat potrzeb klientów z różnych krajów.

Szczegółowe informacje o klientach

Dostarczenie dokładnych informacji, aby skutecznie zrozumieć klientów.

Znaczne zmniejszenie ryzyka

Monitorowanie ryzyka kredytowego za pomocą wczesnych ostrzeżeń i określenie działań zaradczych.

Aktywne zarządzanie klientem

Usprawnianie procesów profilowania i poprawa strategii cross-sellingu i upsellingu.

Inne rozwiązania

Advanced Big Data Analytics 1500

Analityka

Więcej
Esg Analytics 1500

Analityka i doradztwo ESG

Więcej