LONDYN | CZERWIEC 2023 R.

CRIF został wyróżniony jako lider w zakresie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji przez niezależną globalną firmę badawczą:

  • Firma CRIF została wyróżniona za jednego z czołowych dostawców platform decyzyjnych wykorzystujących sztuczną inteligencję w najnowszej analizie przeprowadzonej przez wiodącą globalną firmę analityczną.
  • Wyróżnienie zostało przyznane rozwiązaniu StrategyOne, kluczowemu produktowi w portfolio firmy, które umożliwia firmom łatwe wdrażanie, testowanie, monitorowanie i modyfikowanie reguł biznesowych, ocen kredytowych, obliczeń i zarządzanie całym procesem decyzyjnym lub portfolio procesów.
  • CRIF ma potwierdzone kompetencje w zakresie narzędzi dla ekspertów biznesowych, technologii analizy decyzji, narzędzi do tworzenia aplikacji i bezpieczeństwa.

CRIF został znalazł się wśród wybranych firm, które firma analityczna Forrester zaprosiła do udziału w raporcie The Forrester Wave™: AI Decisioning Platforms, II kwartał 2023 r. W tej ocenie CRIF został uznany za lidera w zakresie podejmowania decyzji w zakresie sztucznej inteligencji obok innych wpływowych graczy w branżowych.

Raport analizuje i ocenia najlepsze platformy decyzyjne AI według 23 kryteriów, zwracając uwagę na ich zdolność do zapewniania zespołom biznesowym i technologicznym firm narzędzi do tworzenia i automatyzacji decyzji biznesowych.

Wyróżnienie CRIF w raporcie jest częściowo związne z silnikiem decyzyjnym StrategyOne, który umożliwia firmom łatwe wdrażanie, testowanie, monitorowanie i modyfikowanie reguł biznesowych, ocen kredytowych, obliczeń i zarządzanie całym procesem decyzyjny a nawet całym portfolio procesów. Pomaga również przedsiębiorstwom obniżyć koszty dzięki niekodowanym regułom, a organizacjom pomaga przyjąć różne podejścia do strategii decyzyjnych.

StrategyOne, działające w ponad 30 krajach na całym świecie, jest w pełni dostosowanym rozwiązaniem do tworzenia i zarządzania niestandardowymi przepływami pracy w bardzo elastyczny sposób, umożliwiając automatyczne i niezawodne decyzje kredytowe w oparciu o kwalifikowane tradycyjnie i innowacyjne dane.

StrategyOne może pomóc instytucjom finansowym w:

  • skróceniu na oczekiwanie decyzji na „tak”,
  • zwiększeniu automatyzacji procesu oceny,
  • zwiększeniu dokładności oceny,
  • poprawie jakość obsługi klienta,
  • oferowaniu lepszej obsługi klientów.

CRIF jest ekspertem w rozwiązaniach dotyczących podejmowania decyzji kredytowych w oparciu o  rozległe bazy danych kredytów konsumenckich. Jednak dzięki możliwości zastosowania StrategyOne w wielu innych przypadkach niezwiązanych z podejmowaniem decyzji kredytowych, CRIF z powodzeniem penetruje nowe rynki i odpowiada na nowe potrzeby klientów.

Sukces firmy w ciągłym ulepszaniu swojej platformy poprzez dodawanie bardziej zróżnicowanych rozwiązań i zautomatyzowanej inżynierii funkcji  uczenia maszynowego, również został wyróżniony jako cecha definiująca. Co więcej, klienci CRIF mogą korzystać z pełnego portfolio rozwiązań i danych do podejmowania decyzji kredytowych oraz projektowania user experience.

Firma Forrester podsumowała, że CRIF jest liderem w tej dziedzinie a StrategyOne jest odpowiednim rozwiązaniem zarówno dla obecnych klientów, którzy chcą rozszerzyć możliwości decyzyjne w ramach swojej organizacji, jak i dla nowych usług finansowych.

Leonardo Piva z CRIF Digital powiedział„Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uznani za lidera w badaniu The Forrester Wave™: AI Decisioning Platforms, Q2 2023. Platforma decyzyjna CRIF AI jest kluczowym elementem naszej propozycji wartości, dlatego cieszymy się, że zyskuje uznanie, na jakie zasługuje. Jednocześnie zawsze staramy się ulepszać nasze usługi o wartość dodaną, wprowadzając  najnowocześniejsze rozwiązania i funkcje, a potrzeby naszych klientów są zawsze na pierwszym miejscu”.

Aby pobrać raport - wypełnij krótki formularz