Dla prasy


 • Kraków, Polska, 15 października 2018 r.

  Zawiadomienie o połączeniu spółek

  Połączenie spółek CRIF Sp. z o.o., CRIF Services Sp. z o.o. oraz Deltavista Sp. z o.o.

  Czytaj więcej

 • Bolonia, Włochy, 25 września 2018 r.

  CRIF na 35 miejscu w rankingu IDC Fintech Rankings 2018

  CRIF został sklasyfikowany na 35 miejscu w rankingu IDC FinTech Rankings 2018, najbardziej wszechstronnym zestawieniu firm - dostawców rozwiązań dla sektora usług finansowych.

  Czytaj więcej

 • Forbes Italy - Focus “The next level of decision-making"

  W lipcowym wydaniu magazyn Forbes Italy, we współpracy z CRIF, opublikował Forbes Focus “The next level of decision-making”.

  Czytaj więcej

 • 18 czerwca 2018r.

  Enrico Lodi nowym prezesem ACCIS

  Enrico Lodi, dyrektor zarządzający CRIF, został wybrany prezesem ACCIS na corocznym Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się w Sztokholmie.

  Czytaj więcej

 • Bolonia, Włochy, 14 marca 2018r.

  Nowy kampus biurowy CRIF

  CRIF zainagurował działalność nowoczesnego kampusu biurowego w rejonie Varignana, w gminie Castel San Pietro Terme, w pobliżu Bolonii. Inwestycja o wartości około 35 milionów EUR, obejmuje budynki certyfikowane w standardzie LEED, z miejscami pracy dla około 130 osób, salami konferencyjnymi, salami szkoleniowymi i przestrzeniami współpracy.

  Czytaj więcej

 • Filipiny, Manila, 2 marca 2018r.

  CRIF przejął Dun & Bradstreet na Filipinach

  Transakcja ta pozwoli umocnić wiodącą pozycję firmy w obszarze informacji biznesowej i kredytowej oraz systemów do zarządzania ryzykiem w regionie ASEAN. 

  Czytaj więcej

 • Kraków, Polska, 12 lutego 2018r.

  CRIF nagrodzony podczas Loan Magazine Awards 2017

  CRIF został nagrodzony w kategorii "Organizacja wspomagająca".
  "Osobowością roku" został wybrany Bartosz Pundyk - Dyrektor Sprzedaży.

  Czytaj więcej

 • Bolonia, Włochy, 16 stycznia 2017 r.

  Eugenio Bonomi nowym CEO CRIF

  Eugenio Bonomi nowym CEO CRIF. Posiada 30-letnie doświadczenie w Accenture, gdzie pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego i był członkiem Global Leadership Council. Na wczesnym etapie swojej kariery zawodowej był związany z sektorem bankowym i ubezpieczeniowym we Włoszech, a następnie brał udział w międzynarodowych projektach na Bliskim Wschodzie, Afryce, Rosji i Turcji.

  Czytaj więcej

 • Ho Chi Minh City (Wietnam), Bolonia (Włochy), 12 stycznia 2018r.

  CRIF przejął Dun & Bradstreet w Wietnamie oraz biura franczyzowe w Brunei, Laosie, Myanmar i Kambodży

  CRIF ogłosił o przejęciu wszystkich udziałów w Dun & Bradstreet w Wietnamie. CRIF był partnerem  Dun & Bradstreet’s Worldwide Network (WWN) od 2009 roku, po przejęciu jego działalności we Włoszech, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Egipcie. Współpraca ta została obecnie rozszerzona na Wietnam i pobliskie rynki Brunei, Laosu, Myanmar i Kambodży. 

  Czytaj więcej

 • Dublin, Irlandia / Bolonia, Włochy, 11 stycznia 2017 r.

  CRIF przejmuje Vision-Net, wiodącego dostawcę informacji gospodarczych w Irlandii.

  CRIF poinformował o przejęciu Vision-Net, wiodącej firmy dostarczającej informacje gospodarcze w Irlandii z siedzibą w Dublinie. Vision-Net to wysoce wyspecjalizowana firma, zapewniająca natychmiastowy dostęp do informacji i raportów o każdej firmie z Irlandii i Wielkiej Brytanii. Firma powstała w 1991 roku, a jej portfolio klientów obejmuje wiodących graczy rynku finansowego, usług księgowych i prawnych oraz spółki z sektora publicznego, międzynarodowe korporacje oraz małe i średnie firmy.

  Czytaj więcej

loader

Nie znaleziono