Dla prasy


 • WARSZAWA | KRAKÓW | 20 MAJ 2020 R.

  Sprzedaż pożyczek spadła w kwietniu niemal o 75 proc.

  Kolejne tygodnie obowiązywania tarczy antykryzysowej za nami. Jednym z jej kluczowych zapisów jest znaczne ograniczenie kosztów pozaodsetkowych do 21 proc. dla pożyczek na czas dłuższy niż 30 dni oraz 5 proc. dla pożyczek o okresie spłaty krótszym niż 30 dni. 

 • KRAKÓW, 6 MAJA, 2020 R.

  CRIF Poland wspiera Fundację e-Nable Polska w walce z pandemią COVID-19!

  W czasie epidemii nagłówki mediów uderzają nas rosnącymi statystykami, niestety nie takimi, które wskazują na wzrost gospodarczy, przeciwnie w ostatnich tygodniach zmagamy się z kryzysem.

 • WARSZAWA, 1 KWIECIEŃ 2020 R.

  Certyfikat Etyczny ZPF dla CRIF Poland

  W wyniku pozytywnie zakończonego procesu weryfikacji ankiety audytu etycznego Komisja Etyki przyznała naszej Spółce Certyfikat Etyczny ZPF, który jest potwierdzeniem zgodności naszych praktyk biznesowych z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF.

 • CRIF_Strands.jpg
  BOLONIA | BARCELONA 30 MARCA 2020 R.

  CRIF podpisuje umowę przejęcia spółki Strands Inc.

  CRIF informuje o podpisaniu umowy przejęcia całkowitego pakietu udziałów w Strands, spółce FinTech specjalizującej się w zaawansowanych rozwiązaniach bankowości cyfrowej. Umowa zastanie sfinalizowana w najbliższych tygodniach.

 • WARSZAWA, 6 MARCA 2020 R.

  CRIF Finansową Marką Roku 2020 w Polsce

  W kategorii informacja gospodarcza nagrodzona została nasza marka!

 • KRAKÓW, 3 MARCA 2020 R.

  CRIF wspiera projekty społeczne realizowane przez uczniów szkół średnich – poznajmy pierwszy z nich!

  CRIF dofinansowuje projekty społeczne  - skalowalne oraz znoszące bariery i wyrównujące szanse edukacyjne dzieci. 

 • BOLONIA, 3 LUTEGO 2020 R.

  CRIF finalizuje nabycie 100% akcji Inventia, wzmacniając swoją pozycję lidera cyfrowego onboardingu

  CRIF zakończył nabycie 100% udziałów w Inventia (www.inventiaID.com) - włoskiej spółce założonej przez Andreę Cinelli’ego w 2012. 

 • WARSZAWA, KRAKÓW, 17 GRUDNIA 2019 R.

  Jak Polacy zarządzają swoimi finansami?

  Ponad połowa Polaków deklaruje, że wnikliwie czyta umowy przed ich podpisaniem, ale aż 12% czyta je dopiero po podpisaniu. Prawie 40% osób biorących udział w badaniu tylko się domyśla jakie mogą być konsekwencje braku spłaty pożyczki, ponieważ nie zapoznaje się z częścią umowy, która tego dotyczy. Jedna trzecia podejrzewa, że może mieć problemy ze spłatą zobowiązania jeszcze przed jego zaciągnięciem. To wyniki najnowszego raportu „Index hapipraktyk”, firmy hapipożyczki, który pokazuje, jak Polacy zarządzają swoimi finansami.

 • KRAKÓW, 16 GRUDNIA 2019 R.

  CRIF Poland partnerem projektu „Technologie z Klasą”

  CRIF Poland jest partnerem trzeciej edycji projektu ” Technologie z klasą. Jak porozumiewają się roboty?” 2019/2020 , którego pomysłodawcą i organizatorem jest Fundacja Uniwersytet Dzieci. W jednej edycji projektu bierze udział około 10 000 dzieci, uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz 500 nauczycieli, ale efekty projektu mają zdecydowanie większą skalę, dzięki udostępnianiu ich bezpłatnie w Internecie.

 • KRAKÓW, WROCŁAW, 2 GRUDNIA 2019 r.

  Loan Magazine Awards 2019 - nominacje

  Loan Magazine Awards 2019 - dwie nominacje dla CRIF.

loader

Nie znaleziono