Dla prasy


 • Kraków, Polska, 12 lutego 2018r.

  CRIF nagrodzony podczas Loan Magazine Awards 2017

  CRIF został nagrodzony w kategorii "Organizacja wspomagająca".
  "Osobowością roku" został wybrany Bartosz Pundyk - Dyrektor Sprzedaży.

  Czytaj więcej

 • Bolonia, Włochy, 16 stycznia 2017 r.

  Eugenio Bonomi nowym CEO CRIF

  Eugenio Bonomi nowym CEO CRIF. Posiada 30-letnie doświadczenie w Accenture, gdzie pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego i był członkiem Global Leadership Council. Na wczesnym etapie swojej kariery zawodowej był związany z sektorem bankowym i ubezpieczeniowym we Włoszech, a następnie brał udział w międzynarodowych projektach na Bliskim Wschodzie, Afryce, Rosji i Turcji.

  Czytaj więcej

 • Ho Chi Minh City (Wietnam), Bolonia (Włochy), 12 stycznia 2018r.

  CRIF przejął Dun & Bradstreet w Wietnamie oraz biura franczyzowe w Brunei, Laosie, Myanmar i Kambodży

  CRIF ogłosił o przejęciu wszystkich udziałów w Dun & Bradstreet w Wietnamie. CRIF był partnerem  Dun & Bradstreet’s Worldwide Network (WWN) od 2009 roku, po przejęciu jego działalności we Włoszech, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Egipcie. Współpraca ta została obecnie rozszerzona na Wietnam i pobliskie rynki Brunei, Laosu, Myanmar i Kambodży. 

  Czytaj więcej

 • Dublin, Irlandia / Bolonia, Włochy, 11 stycznia 2017 r.

  CRIF przejmuje Vision-Net, wiodącego dostawcę informacji gospodarczych w Irlandii.

  CRIF poinformował o przejęciu Vision-Net, wiodącej firmy dostarczającej informacje gospodarcze w Irlandii z siedzibą w Dublinie. Vision-Net to wysoce wyspecjalizowana firma, zapewniająca natychmiastowy dostęp do informacji i raportów o każdej firmie z Irlandii i Wielkiej Brytanii. Firma powstała w 1991 roku, a jej portfolio klientów obejmuje wiodących graczy rynku finansowego, usług księgowych i prawnych oraz spółki z sektora publicznego, międzynarodowe korporacje oraz małe i średnie firmy.

  Czytaj więcej

 • idc-fintech-rankings-2017.png
  Bolonia, Włochy, 12 września 2017 r.

  33 miejsce CRIF w rankingu IDC FinTech 2017

  CRIF został sklasyfikowany na 33 miejscu w rankingu IDC FinTech 2017, najbardziej wszechstronnym zestawieniu firm - dostawców rozwiązań dla sektora usług finansowych.

  Czytaj więcej

 • crifburgel.jpg
  Bolonia, Włochy, 4 lipca 2017 r.

  Połączenie spółek BÜRGEL Wirtschaftsinformationen oraz CRIF GmbH.

  Połączenie spółek łączy w jednej organizacji kompetencje dwóch niemieckich podmiotów należących do CRIF. Dodatkowo pozwoli ono na stworzenie i wykorzystanie efektu synergii w zakresie obsługi klienta, zarządzania danymi i produktem oraz pozwoli na rozwój platformy informatycznej. Nowa spółka CRIFBÜRGEL, z siedzibą w Monachium będzie zatrudniać około 450 pracowników. Głównymi lokalizacjami pozostaną Hamburg i Karlsruhe, z biurami w głównych miastach Niemiec w tym Monachium.

  Czytaj więcej

 • Kraków, Polska, 1 marca 2017 r.

  Bezpieczny PESEL - nowa funkcjonalność platformy CREDIT CHECK.

  Możliwość bezpłatnego zastrzegania numeru PESEL już dostępna. CRIF Services Sp. z o.o. uruchomił portal, którego celem jest ochrona konsumentów przed oszustwami związanymi z kradzieżą tożsamości poprzez prewencyjne zastrzeżenie danych osobowych.

  Czytaj więcej

 • Kraków, Polska, 26 stycznia 2017 r.

  Nagroda „Innowacja roku – rozwiązanie FinTech 2016” za platformę Credit Check dla CRIF Services Sp. z o.o.

  Nagroda dla CRIF Services Sp. z o.o. podczas ​dorocznej gali Loan Magazine Awards, podczas której wyłoniono najlepsze produkty i usługi na rynku pożyczek pozabankowych oraz sektora FinTech za rok 2016.

  Czytaj więcej

 • taiwan-ccis.jpg
  Tajpej (Tajwan), Bolonia (Włochy), 9 września 2016 r.

  CRIF przejmuje CCIS – China Credit Information Service.

  ​CRIF, międzynarodowa agencja informacji kredytowej z siedzibą w Bolonii (Włochy), ogłosiła dziś przejęcie tajwańskiej agencji informacji kredytowej CCIS od poprzednich udziałowców w celu zapewnienia jej dalszego rozwoju i ekspansji na rynki azjatyckie.

  Czytaj więcej

 • russia-mtc.png
  Bolonia (Włochy), Moskwa (Rosja), Kaliningrad (Rosja), 5 września 2016 r.

  CRIF wzmacnia swoją obecność w Rosji dzięki przejęciu Microfinance Technologies Center.

  ​Firma CRIF ogłosiła dzisiaj przejęcie rosyjskiego przedsiębiorstwa Microfinance Technologies Center (MTC) – coraz mocniejszego gracza z branży usług oceny ryzyka kredytowego dla sektora mikrofinansowania.

  Czytaj więcej

loader

Nie znaleziono