CRIF prezentuje swój nowy film korporacyjny opowadający o naszej misji i wizji.

CRIF to ekspert zarówno w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym, jak i usług marketingowych. Aby zapewnić firmom, instytucjom i osobom prywatnym zaawansowane rozwiązania fintech CRIF czerpie informacje z globalnych zasobów danych, zawsze kierując się zrównoważonym rozwojem i pełną zgodnością z przepisami.

Mamy doświadczenie w kształtowaniu cyklu kredytowego, optymalizując proces podejmowania decyzji. Nasza wiedza i wizja służą jako plan działania dla biznesu, ale i dla poszczególnych osób, umożliwiając im kreowanie najlepszych scenariuszy polityki finansowej.

Zespół CRIF jest zaangażowana w tę misję od dawna, konsekwentnie dostarcza innowacyjne rozwiązania finansowe i cyfrowe na rzecz naszego wspólnego rozwoju.

Nowe trendy integracji informacji i analiz stają się „bramą” do nieznanych dotąd obszarów i możliwości biznesowych. Usługi CRIF otwierają zatem uprzywilejowaną drogę do transformacji cyfrowej, poszerza granice platform analizy danych informacyjnych, oferuje pełen zakres usług finansowych dla różnych interesariuszy. Nasze rozwiązania są drogowskazem, „gwiazdą polarną”, która pomaga w podejmowaniu decyzji, strategii, eksploracji i prognozowaniu ryzyka.

CRIF to Twój zaufany partner, który wspiera Twoją transformację.

Pamiętaj, że każda droga zaczyna się od wykonania pierwszego kroku. Twoja podróż do sukcesu zaczyna się od CRIF. Together to the next Level.

W nowym materiałe wideo promującym misję i wizję CRIF zobaczyć można jak wygląda nowe biuro HQ w Bolonii oraz koleżanki i kolegów z CRIF występujących w filmie.