CRIF Poland wspiera Fundację e-Nable Polska

CRIF Poland wspiera Fundację e-Nable Polska w walce z pandemią COVID-19!

W czasie epidemii nagłówki mediów uderzają nas rosnącymi statystykami, niestety nie takimi, które wskazują na wzrost gospodarczy, przeciwnie w ostatnich tygodniach zmagamy się z kryzysem.

Kryzys ten zdecydowanie nie dotyczy współpracy w walce z pandemią COVID-19!

Na bieżące potrzeby związane z maseczkami i osłonami na twarz dla osób walczących z koronawirusem na pierwszej linii frontu odpowiada każdy kto może i jak potrafi.

Poznajmy jedną z wielu takich inicjatyw.

Fundacja e-Nable na co dzień realizuje projekt kierowany do dzieci powyżej 3-4 roku życia z wrodzonymi wadami rąk (brak placów, śródręcza) i dla dzieci, które utraciły fragmenty kończyny górnej w wyniku wypadku czy choroby. Ręce 3D, których elementy wytwarzane są za pomocą drukarek 3D, nie są wyrobem medycznym. To urządzenie projektowane przez amatorów, hobbystów, studentów, pod nadzorem profesjonalistów medycznych, wykonywane na całym świecie na podstawie darmowych projektów publikowanych przez społeczność  e-Nable (Enable Community Foundation).

Działania Fundacji opierają się o pracę wolontariuszy, filantropów, darczyńców, którzy wspierają działania finansowo lub nieodpłatną pracą.

W okresie koronawirusa Fundacja przygotowała osłony na twarz dla pracowników medycznych. Zobacz film https://www.facebook.com/eNablePolska/videos/245465569825116/

Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!

CRIF Poland wsparło dotychczasowe działania Fundacji finansowo i będzie włączać się w jej bieżące działa.

Zapraszamy również innych Partnerów do współpracy z Fundacją.

Więcej informacji i kontakt do Fundacji https://e-nable.pl/