W obliczu coraz bardziej dotkliwych skutków zmian klimatycznych oraz wzrostu świadomości społecznej, kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem stają się priorytetem dla wielu przedsiębiorstw.  

Presja ze strony społeczeństwa oraz klientów na bardziej ekologiczne rozwiązania stawia firmy przed koniecznością adaptacji. Świadomość ekologiczna konsumentów wzrasta, co skłania przedsiębiorstwa do rezygnacji z tradycyjnych, mniej przyjaznych dla środowiska praktyk na rzecz bardziej zrównoważonych modeli biznesowych i odpowiedzialnego działania w kierunku podejmowania zrównoważonych działań.

Aby zielona rewolucja w biznesie nabrała tempa, konieczne jest budowanie odpowiedzialności firm za współpracę biznesową i relacje ze swoimi partnerami i dostawcami.

Wdrażając wszystkie kryteria ESG w obszarze monitorowania poziomu zrównoważonego rozwoju partnerów i dostawców (łańcuch wartości), innowacyjna technologia staje się krytycznym czynnikiem sukcesu. Technologia, która zaproponuje platformowe narzędzie, globalnie sieciowe rozwiązanie, umożliwiające ocenę firm ze standardami ESG w prosty i zgodny z prawem sposób.

CRIF, dostawca danych i rozwiązań dla sektora finansowego na całym świecie, w swojej misji kładzie nacisk na ESG i wykorzystując wszystkie swoje kompetencje, udostępnia na platformie Synesgy funkcjonalność do zarządzania łańcuchem dostawców.

Przekraczanie barier i wyzwań wymaga zintegrowanego podejścia, innowacji technologicznych, regulacji prawnych oraz zmiany kultury organizacyjnej i we wszystkich tych obszarach platforma Synesgy bezpłatnie ułatwia przedsiębiorcom podejmowanie skutecznych działań.

Monitorowanie swojego łańcucha partnerów i dostawców na platformie Synesgy może być pierwszym lub kolejnym krokiem w stronę sukcesu ESG w Twojej firmie.

Jeśli masz pytania, jesteśmy tutaj, aby pomóc! Zapraszamy do kontaktu przez dedykowany formularz.

W czym możemy pomóc?