CRIF i Bibby Financial Services współpracują w ramach projektu Fair Pay Run - bieg trwa!

Zatory płatnicze są w Polsce ważnym i narastającym problemem. Dlatego CRIF nawiązał współpracę z Bibby Financial Services, jednym z naszych klientów w Polsce, aby podnosić świadomość i edukować firmy z sektora MŚP oraz inne instytucje finansowe, jak zapobiegać zatorom finansowym. W szczególności Bibby Financial Services pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom zachować płynność finansową, jednocześnie edukując ich w zakresie prowadzenia i rozwoju biznesu.

Wirtualny bieg to inicjatywa łącząca promocję aktywności fizycznej w okresie izolacji społecznej wywołanej pandemią COVID-19 z działaniami edukacyjnymi oraz promocją postaw odpowiedzialnego biznesu w realizacji terminowych spłat zobowiązań finansowych. 

CRIF zaangażował się również w aukcję, oferując voucher na wycieczkę balonem, aby wesprzeć Fundację Super Sprawni, która walczy z ograniczeniami fizycznymi i wspiera dzieci w pokonywaniu barier.

12 kolegów CRIF SkyMinder z całego świata przyłączyło się do wyzwania pokonania 150 km wokół wirtualnego miasta ZATOR. Kurs powinien zostać ukończony w ciągu 2 miesięcy (do końca czerwca), a każdy ich postępy możemy śledzić w dedykowanej aplikacji.Joanna Kmak Chodzko, Key Account Manager CRIF w Polsce, jest jedną z koleżanek, które zdecydowały się dołączyć do biegu: „Odległość i czas były wyzwaniem. Do biegu dołączyłam w połowie maja, więc postawiłam sobie osobiste wyzwanie, by przebiec 50 km w 2 tygodnie. To była dla mnie zdecydowanie świetna motywacja do powrotu do aktywności fizycznej, a teraz jest to część mojej rutyny. Nadal biegam codziennie i nie zamierzam przestać.”

Bieg wciąż trwa. Powodzenia dla naszych kolegów. Wspieramy was i trzymamy kciuki!