CRIF Finansową Marką Roku 2020 w Polsce

CRIF Finansową Marką Roku 2020 w Polsce

Tygodnik "Gazeta Finansowa" w dn.  6-12 marca prezentuje ranking "Złota Setka" - ranking 100 największych instytucji finansowych w Polsce oraz przyznaje nagrodę Finansowa Marka Roku 2020. W gronie nagrodzonych firm, w kategorii informacja gospodarcza,  znalazła się nasza marka.

Ranking i nagroda to projekt cykliczny, organizowany corocznie od wielu lat. Zbiera on wyniki firm i informacje o jakości usług funkcjonujących na rynku finansowym w Polsce: banków, ubezpieczycieli, firm leasingowych, faktorów, domów maklerskich, wywiadowni gospodarczych i innych przedsiębiorstw. Takie zestawienie pozwala na ocenę dynamiki rynku i pokazuje kondycję poszczególnych instytucji wraz z komentarzami ekspertów, szerzej omawiającymi branże sektora finansowego.

Wyróżnienie Finansowa Marka Roku przyznawane jest instytucjom finansowym, które dla swoich klientów i partnerów biznesowych stanowią największe wsparcie w rozwoju. Laureatami są najlepsze marki, które w minionym roku wykazały się stabilną pozycją rynkową, dobrym wizerunkiem w świecie finansów oraz najwyższą jakością świadczonych usług.

Dobrze znaleźć się w „dobrym towarzystwie”!

Nagrodę w pozostałych kategoriach otrzymali:

  • w kategorii Dom Maklerski - Dom Maklerski BOŚ,
  • w kategorii leasing - ING Lease (Polska), 
  • w kategorii bank - Bank Ochrony Środowiska (BOŚ),
  • w kategorii faktoring - Europejski Fundusz Leasingowy SA,
  • w kategorii pożyczka gotówkowa - Provident Polska.