Wiadomości

Manila2.jpg (1)
FILIPINY, MANILA, 2 MARCA 2018 R.

CRIF przejął Dun & Bradstreet na Filipinach

CRIF ogłosił, że przejmuje 95,15% udziałów w Dun & Bradstreet Philippines. Transakcja ta pozwoli umocnić wiodącą pozycję firmy w obszarze informacji biznesowej i kredytowej oraz systemów do zarządzania ryzykiem w regionie ASEAN. 

Czytaj więcej
master-unibo-crif_.png (1)
Bolonia, 29 marca 2016

CRIF zwiększa zaangażowanie na rynkach polskim i niemieckim.

Dzięki połączeniu możliwości systemów informacji oraz oprogramowania CRIF z możliwościami  rozwiązań  firm Bürgel i Deltavista wspierających zarządzanie ryzykiem, nasi klienci będą mogli podejmować świadome decyzje biznesowe i skutecznie działać w technologicznie konkurencyjnym otoczeniu" – powiedział Carlo Gherardi, prezes i dyrektor generalny CRIF.

Czytaj więcej
KAF.jpg
Warszawa, Polska, 24 października 2017 r.

CRIF Partnerem Głównym VIII edycji Kongresu Antyfraudowego

Kongres Antyfraudowy zajmuje się problemem wyłudzeń, fraudów na rynku finansowym. Jest to szczególnie ważne dla podmiotów sektora finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w swojej codziennej działalności. CRIF został gospodarzem panelu pt. "Kradzież tożsamości w internecie". Panel poprowadził Bartosz Pundyk - Dyrektor Sprzedaży, CRIF Services Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Wydarzenia

 • Warszawa, Polska, 6 marca 2018r.

  Risk and Supervision Meeting 2018

  „Risk and Supervision Meeting” to konferencja poświecona weryfikacji klienta, przeciwdziałaniu wyłudzeniom, ocenie ryzyka i zmianach prawnych istotnych dla branż leasingowej i faktoringowej. Jej pierwsza edycja miała miejsce 6 marca 2018r. w Warszawie. Spotkanie ekspertów obu sektorów miało na celu, oprócz wymiany doświadczeń, znalezienie podobieństw i obszarów do współpracy.

  Czytaj więcej

 • Warszawa, Polska, 24 października 2017 r.

  CRIF partnerem głównym VIII edycji Kongresu Antyfraudowego

  Kongres Antyfraudowy zajmuje się problemem wyłudzeń, fraudów na rynku finansowym. Problem ten jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności. Stale rosnące zagrożenia nadużyciami ze strony klientów, pracowników i podmiotów zewnętrznych, utwierdziły organizatorów Kongresu w przekonaniu o potrzebie ciągłego poszukiwania rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku przez instytucje finansowe.

  Czytaj więcej

 • Kraków, Polska, 20 września 2017 r.

  CRIF sponsorem Credit Matters VI - The deep dive

  CRIF został jednym z głównych partnerów dorocznego wydarzenia organizowanego przez ACCEE (The Association of Credit for Central and Eastern Europe), konferencji Credit Matters, która odbędzie się w dniach 20-22 września 2017 r. w Krakowie.​

  Czytaj więcej

Więcej

Dla prasy

 • Bolonia, Włochy, 14 marca 2018r.

  Nowy kampus biurowy CRIF

  CRIF zainagurował działalność nowoczesnego kampusu biurowego w rejonie Varignana, w gminie Castel San Pietro Terme, w pobliżu Bolonii. Inwestycja o wartości około 35 milionów EUR, obejmuje budynki certyfikowane w standardzie LEED, z miejscami pracy dla około 130 osób, salami konferencyjnymi, salami szkoleniowymi i przestrzeniami współpracy.

  Czytaj więcej

 • Filipiny, Manila, 2 marca 2018r.

  CRIF przejął Dun & Bradstreet na Filipinach

  Transakcja ta pozwoli umocnić wiodącą pozycję firmy w obszarze informacji biznesowej i kredytowej oraz systemów do zarządzania ryzykiem w regionie ASEAN. 

  Czytaj więcej

 • Kraków, Polska, 12 lutego 2018r.

  CRIF nagrodzony podczas Loan Magazine Awards 2017

  CRIF został nagrodzony w kategorii "Organizacja wspomagająca".
  "Osobowością roku" został wybrany Bartosz Pundyk - Dyrektor Sprzedaży.

  Czytaj więcej

Więcej