Wiadomości

master-unibo-crif_.png (1)
Bolonia, 29 marca 2016

CRIF zwiększa zaangażowanie na rynkach polskim i niemieckim.

Dzięki połączeniu możliwości systemów informacji oraz oprogramowania CRIF z możliwościami  rozwiązań  firm Bürgel i Deltavista wspierających zarządzanie ryzykiem, nasi klienci będą mogli podejmować świadome decyzje biznesowe i skutecznie działać w technologicznie konkurencyjnym otoczeniu" – powiedział Carlo Gherardi, prezes i dyrektor generalny CRIF.

Czytaj więcej
Logo kpf.jpg
Warszawa, Polska, 25 maja 2017 r.

CRIF Partnerem Strategicznym VI-go Kongresu Sektora Pożyczkowego

Organizowany od 2012 roku Kongres Sektora Pożyczkowego to największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego. Kongres skupia środowiska kadry zarządzającej instytucji pożyczkowych, pośrednictwa finansowego, doradztwa prawnego i strategicznego oraz dostawców produktów i usług związanych z produktami kredytu konsumenckiego.

Czytaj więcej
KAF.jpg
Warszawa, Polska, 24 października 2017 r.

CRIF Partnerem Głównym VIII edycji Kongresu Antyfraudowego

Kongres Antyfraudowy zajmuje się problemem wyłudzeń, fraudów na rynku finansowym. Jest to szczególnie ważne dla podmiotów sektora finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w swojej codziennej działalności. CRIF został gospodarzem panelu pt. "Kradzież tożsamości w internecie". Panel poprowadził Bartosz Pundyk - Dyrektor Sprzedaży, CRIF Services Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Wydarzenia

 • Warszawa, Polska, 24 października 2017 r.

  CRIF partnerem głównym VIII edycji Kongresu Antyfraudowego

  Kongres Antyfraudowy zajmuje się problemem wyłudzeń, fraudów na rynku finansowym. Problem ten jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności. Stale rosnące zagrożenia nadużyciami ze strony klientów, pracowników i podmiotów zewnętrznych, utwierdziły organizatorów Kongresu w przekonaniu o potrzebie ciągłego poszukiwania rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku przez instytucje finansowe.

  Czytaj więcej

 • Kraków, Polska, 20 września 2017 r.

  CRIF sponsorem Credit Matters VI - The deep dive

  CRIF został jednym z głównych partnerów dorocznego wydarzenia organizowanego przez ACCEE (The Association of Credit for Central and Eastern Europe), konferencji Credit Matters, która odbędzie się w dniach 20-22 września 2017 r. w Krakowie.​

  Czytaj więcej

 • Bolonia, Włochy, 12 października 2017 r.

  CRIF Finance Meeting 2017 - "Faster & Smarter. Ewolucja procesów kredytowych"

  Coroczna edycja CRIF Finance Meeting, podczas której prezentowane są aktualne trendy rynkowe, case studies oraz  omawiany jest rzeczywisty wpływ regulacji prawnych na decyzje biznesowe.

  Czytaj więcej

Więcej

Dla prasy

 • Kraków, Polska, 12 lutego 2018r.

  CRIF nagrodzony podczas Loan Magazine Awards 2017

  CRIF został nagrodzony w kategorii "Organizacja wspomagająca".
  "Osobowością roku" został wybrany Bartosz Pundyk - Dyrektor Sprzedaży.

  Czytaj więcej

 • Bolonia, Włochy, 16 stycznia 2017 r.

  Eugenio Bonomi nowym CEO CRIF

  Eugenio Bonomi nowym CEO CRIF. Posiada 30-letnie doświadczenie w Accenture, gdzie pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego i był członkiem Global Leadership Council. Na wczesnym etapie swojej kariery zawodowej był związany z sektorem bankowym i ubezpieczeniowym we Włoszech, a następnie brał udział w międzynarodowych projektach na Bliskim Wschodzie, Afryce, Rosji i Turcji.

  Czytaj więcej

 • Ho Chi Minh City (Wietnam), Bolonia (Włochy), 12 stycznia 2018r.

  CRIF przejął Dun & Bradstreet w Wietnamie oraz biura franczyzowe w Brunei, Laosie, Myanmar i Kambodży

  CRIF ogłosił o przejęciu wszystkich udziałów w Dun & Bradstreet w Wietnamie. CRIF był partnerem  Dun & Bradstreet’s Worldwide Network (WWN) od 2009 roku, po przejęciu jego działalności we Włoszech, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Egipcie. Współpraca ta została obecnie rozszerzona na Wietnam i pobliskie rynki Brunei, Laosu, Myanmar i Kambodży. 

  Czytaj więcej

Więcej