Wiadomości

CRIF_Strands.jpg
Bolonia |Barcelona, 30 MARZEC 2020 R.

CRIF podpisuje umowę przejęcia spółki Strands Inc.

I proponuje globalne rozwiązania cyfrowe dla otwartej bankowości!

CRIF informuje o podpisaniu umowy przejęcia całkowitego pakietu udziałów w Strands, spółce FinTech specjalizującej się w zaawansowanych rozwiązaniach bankowości cyfrowej.

Czytaj więcej
logo_FMR2020aktualny_700.jpg

Finansowa Marka Roku dla CRIF!

Tygodnik "Gazeta Finansowa" w dn.  6-12 marca prezentuje ranking "Złota Setka" - ranking 100 największych instytucji finansowych w Polsce oraz przyznaje nagrodę Finansowa Marka Roku 2020.  

Czytaj więcej
młodzi.png
Polska, Kraków, 16 grudnia 2019 r.

„OTWÓRZ OCZY NA NIEWIDOMYCH”

CRIF wspiera projekty społeczne realizowane przez uczniów szkół średnich – poznajmy pierwszy z nich!

Aby docenić inicjatywy społeczne ludzi młodych i zaangażowanych, którzy w swoich projektach sięgają również po innowacyjne rozwiązania technologiczne, w roku 2020 CRIF sp. z o.o. zdecydował się sponsorować projekty organizowane uczniów szkół średnich.

Czytaj więcej

Wydarzenia

 • WROCŁAW, 30 STYCZNIA 2020 R.

  CRIF i Bezpieczny PESEL - Społecznie Odpowiedzialni 2019

  Gala Finałowa Loan Magazine Awards ma na celu wyróżnienie firm, produktów oraz usług za miniony rok w obszarze pożyczek i finansowania pozabankowego. Znamy zwycięców w edycji 2019!

 • WARSZAWA, 16-17 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

  Spotkanie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń

  Konferencja Warsaw Banking Sumitt & Insurance Forum 2019 łączy osoby funkcjonujące w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym dla różnorodnych sektorów oraz dostawców rozwiązań i firm współpracujących z bankami i ubezpieczeniami. 

 • WARSZAWA, 2 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

  CRIF prezentuje System Oceny Agenta!

  Kluczowe zagadnienia, którym poświęcony był kolejny, piąty już Kongres Pośrednictwa Finansowego, zorganizowany przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych dotyczył trudności w zdefiniowaniu przyszłych trendów i odpowiedniemu dostosowaniu modeli biznesowych instytucji finansowych

 • KRAKÓW, WARSZAWA, 25 WRZEŚNIA 2019 r.

  Rozwiązanie Credit Check System Wymiany Informacji wyróżnione na Gali Liderzy IT

  CRIF nagrodzony tytułem Liderzy IT 2019 w kategorii informatyczne rozwiązanie branżowe

Więcej

Dla prasy

 • WARSZAWA | KRAKÓW | 20 MAJ 2020 R.

  Sprzedaż pożyczek spadła w kwietniu niemal o 75 proc.

  Kolejne tygodnie obowiązywania tarczy antykryzysowej za nami. Jednym z jej kluczowych zapisów jest znaczne ograniczenie kosztów pozaodsetkowych do 21 proc. dla pożyczek na czas dłuższy niż 30 dni oraz 5 proc. dla pożyczek o okresie spłaty krótszym niż 30 dni. 

 • KRAKÓW, 6 MAJA, 2020 R.

  CRIF Poland wspiera Fundację e-Nable Polska w walce z pandemią COVID-19!

  W czasie epidemii nagłówki mediów uderzają nas rosnącymi statystykami, niestety nie takimi, które wskazują na wzrost gospodarczy, przeciwnie w ostatnich tygodniach zmagamy się z kryzysem.

 • WARSZAWA, 1 KWIECIEŃ 2020 R.

  Certyfikat Etyczny ZPF dla CRIF Poland

  W wyniku pozytywnie zakończonego procesu weryfikacji ankiety audytu etycznego Komisja Etyki przyznała naszej Spółce Certyfikat Etyczny ZPF, który jest potwierdzeniem zgodności naszych praktyk biznesowych z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF.

 • BOLONIA | BARCELONA 30 MARCA 2020 R.

  CRIF podpisuje umowę przejęcia spółki Strands Inc.

  CRIF informuje o podpisaniu umowy przejęcia całkowitego pakietu udziałów w Strands, spółce FinTech specjalizującej się w zaawansowanych rozwiązaniach bankowości cyfrowej. Umowa zastanie sfinalizowana w najbliższych tygodniach.

Więcej