Sektor finansowy

Zarządzanie procesami

Podnieś wydajność na wyższy poziom

Określ strategiczne cele, połącz je z działaniem i obserwuj wyniki.

Credit Check Consumer

Sprawdź swoich klientów za pomocą Credit Check Consumer, nowoczesnego narzędzia wspierającego decyzje. Weryfikacja potencjalnego kontrahenta w oparciu o podstawowe dane ma na celu potwierdzenie jego tożsamości i określenie prawdopodobieństwa, czy wywiąże się z zaciąganych zobowiązań finansowych.

Czytaj więcej

Credit Check Business

Czy potencjalny kontrahent istnieje, czy figuruje w rejestrach przedsiębiorców? Czy ma już historię, czy niedawno rozpoczął działalność? Sprawdź obecnych i przyszłych partnerów biznesowych za pomocą nowoczesnego narzędzia wspierającego decyzje.

Czytaj więcej

CRIF Credit Management Platform

CRIF Credit Solutions to globalna linia produktowa CRIF, która powstała z myślą o kompleksowym zarządzaniu ryzykiem i kredytami. Innowacyjne połączenie wsparcia w zakresie zarządzania, analiz prognostycznych i technologii opartej na zintegrowanym podejściu, które pozwala na lepsze rozumienie danych i optymalizację podejmowanych decyzji.

Czytaj więcej

StrategyOne

StrategyOne to przyjazne rozwiązanie wpierające procesy decyzyjne, która daje nowe możliwości użytkownikom biznesowym. StrategyOne umożliwia łatwą implementację reguł, systemów scoringowych, przeprowadzenie testów, monitorowanie i zmianę zasad biznesowych oraz kalkulacji bez konieczności programowania, co skutkuje automatycznym i pewnym procesem podejmowania decyzji.

Czytaj więcej

CreditBility

Odkryj nowe możliwości usprawnienia procesów dzięki kompleksowemu, konfigurowalnemu oprogramowaniu do analizy danych biznesowych dla użytkowników StrategyOne.

Czytaj więcej