Sektor finansowy

Zarządzanie procesami

Podnieś wydajność na wyższy poziom

Określ strategiczne cele, połącz je z działaniem i obserwuj wyniki.

Credit Check Consumer

Sprawdź swoich klientów za pomocą Credit Check Consumer, nowoczesnego narzędzia wspierającego decyzje. Weryfikacja potencjalnego kontrahenta w oparciu o podstawowe dane ma na celu potwierdzenie jego tożsamości i określenie prawdopodobieństwa, czy wywiąże się z zaciąganych zobowiązań finansowych.

Czytaj więcej

Credit Check Business

Czy potencjalny kontrahent istnieje, czy figuruje w rejestrach przedsiębiorców? Czy ma już historię, czy niedawno rozpoczął działalność? Sprawdź obecnych i przyszłych partnerów biznesowych za pomocą nowoczesnego narzędzia wspierającego decyzje.

Czytaj więcej

Credit Check - Platforma Weryfikacji Klienta

Podstawowym założeniem platformy PWK jest wzmocnienie procesu oceny zdolności kredytowej lub wiarygodności płatniczej podmiotów oraz analiz zmierzających do przeciwdziałania wyłudzeniom.

Czytaj więcej

CREDITY

CREDITY to internetowe narzędzie do bieżącego zarządzania portfelem swoich klientów, decyzjami finansowymi i kredytami w skali międzynarodowej

Czytaj więcej

CRIF Credit Management Platform

CRIF Credit Solutions to globalna linia produktowa CRIF, która powstała z myślą o kompleksowym zarządzaniu ryzykiem i kredytami. Innowacyjne połączenie wsparcia w zakresie zarządzania, analiz prognostycznych i technologii opartej na zintegrowanym podejściu, które pozwala na lepsze rozumienie danych i optymalizację podejmowanych decyzji.

Czytaj więcej

StrategyOne

StrategyOne to przyjazne rozwiązanie wpierające procesy decyzyjne, która daje nowe możliwości użytkownikom biznesowym. StrategyOne umożliwia łatwą implementację reguł, systemów scoringowych, przeprowadzenie testów, monitorowanie i zmianę zasad biznesowych oraz kalkulacji bez konieczności programowania, co skutkuje automatycznym i pewnym procesem podejmowania decyzji.

Czytaj więcej

CreditBility

Odkryj nowe możliwości usprawnienia procesów dzięki kompleksowemu, konfigurowalnemu oprogramowaniu do analizy danych biznesowych dla użytkowników StrategyOne.

Czytaj więcej

CRIF Digital Next

Platforma, która pozwala zorganizować otwartą ofertę za pośrednictwem wybranego przez Ciebie ekosystemu, a także partnerów zintegrowanych przez CRIF przy użyciu istniejących aplikacji, które zajmują się kwestią zrównoważonego rozwoju biznesu.

Czytaj więcej