CRIF Sp. z o.o. znalazł się w gronie firm, które pozytywnie przeszły weryfikację ankiety audytu etycznego, przeprowadzaną przez Komisję Etyki przy Związku Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF).

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem informacją, że kolejny rok z rzędu po udanym procesie weryfikacji ankiety audytu etycznego, Komisja Etyki przyznała CRIF Certyfikat Etyczny ZPF za rok 2023. Ten certyfikat jest dowodem na zgodność naszych praktyk biznesowych z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF.

Program etyczny ZPF stał się integralną częścią krajobrazu rynku finansowego w Polsce. Dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialnemu podejściu do świadczenia usług, firmy takie jak CRIF wspierają rozwój Certyfikatu Etycznego ZPF, zyskując pozytywne opinie kontrahentów i klientów Członków ZPF. To buduje solidne fundamenty dla dalszego rozwoju rynku finansowego w Polsce i dla naszej firmy.

Dzięki posiadaniu Certyfikatu Etycznego ZPF, CRIF umacnia swoją reputację jako instytucji godnej zaufania na rynku, zarówno w kontaktach z firmami finansowymi, jak i klientami indywidualnymi.