Digital Next

CRIF Digital Next - platforma Otwartej Bankowości

Dzięki licencji AISP, ważnej w 31 krajach, CRIF umożliwia korzystanie z informacji dostępnych na kontach bankowych klientów biznesowych i indywidualnych, dlatego nasi Partnerzy mogą stosować rozwiązania wykorzystujące dane lub usługi udostępniane przez wszystkie banki Unii Europejskiej.

 

Taki proces cyfrowej transformacji otwiera na ryku nowe możliwości rozwoju biznesowego w zakresie prezentowanej platformy CRIF Digital Next, składającej się z wielu komplementarnych rozwiązań:

NEOS_web1.png

N.E.O.S.

N.E.O.S. to rozwiązanie z zakresu Otwartej Bankowości, zgodne z dyrektywą PSD2, które pozwala na usprawnienie oceny zdolności kredytowej.

Dowiedz się więcej!

N.E.O.S.

Business Financial Manager (BFM)

Business Financial Manager (BFM) to aplikacja dla właścicieli MŚP, jako intuicyjne narzędzie do kontroli finansowej swoich rachunków bankowych. połączone z rozwiązaniem ERP.

PFM_web1.png

Personal Financial Manager (PFM)

Aplikacja, która pomaga klientom indywidualnym efektywnie zarządzać finansami osobistymi i podejmować decyzje finansowe w oparciu o skonsolidowane informacje z wielu kont bankowych dostępne w jednej aplikacji.

GrowthEngine_web1.png

Growth Engine

Rozwiązanie zwiększające efektywność i opłacalność kampanii marketingowych opartych na ekosystemach, w których dwóch lub więcej partnerów z różnych branż jest gotowych udostępniać sobie bazy klientów.

 

CRIFStudio_web1.png

CRIF Studio

CRIF Studio umożliwia analitykom danych i użytkownikom biznesowym opracowywać modele uczenia maszynowego i wdrażać je w sposób elastyczny w procesach decyzyjnych.

Phyton_web1.png

Phyton

Rozwiązanie wspomaga procesy identyfikacji klientów zgodnie z wymogami w zakresie bezpieczeństwa IT i zapewnienia zgodność procesów z przepisami, w tym procedurami KYC, opracowywane na potrzeby Digital Onboarding.

CRIF Digital NEXT to rozwiązania umożliwiające rozwój biznesu - „Together to the next level”

ico-ux-green-ok.png

Customer Journey

Szereg kluczowych obszarów funkcjonalnych dla rozpoznania ścieżki klienta zarówno indywidualnego i firm: od dołączenia klienta (digital onboarding) do kompleksowego zarządzania tożsamością, w tym również pod względem regulacyjnym (KYC), po dostęp do konta i funkcje agregacji typowe dla PSD2.

ico-open-green-ok.png

Open Credit

Pakiet Otwartej Bankowości, który umożliwia dostęp, agregację i klasyfikację kont z dowolnego banku w Unii Europejskiej oraz otwieranie i zarządzanie kredytami w integracyjny i zrównoważony sposób z niezawodnością gwarantowaną przez dane i metodologie CRIF.

ico-marketing-green-ok.png

Triggering and Real Time Marketing

Uruchomiony i działający w czasie rzeczywistym system marketingowy oparty na wielowymiarowej interpretacji zdarzeń i potrzeb klientów.