crif_300px.png

Digital Next

Poznaj rozwiązanie z zakresu Otwartej Bankowości, zgodne z dyrektywą PSD2, które pozwala na usprawnienie oceny zdolności kredytowej - N.E.O.S.

Dowiedz się więcej i zamów DEMO

CRIF Digital Next - platforma Otwartej Bankowości

Dzięki licencji AISP, ważnej w 31 krajach, CRIF umożliwia korzystanie z informacji dostępnych na kontach bankowych klientów biznesowych i indywidualnych, dlatego nasi Partnerzy mogą stosować rozwiązania wykorzystujące dane lub usługi udostępniane przez wszystkie banki Unii Europejskiej.

Proces cyfrowej transformacji otwiera na ryku nowe możliwości rozwoju biznesowego w zakresie prezentowanej platformy CRIF Digital Next, składającej się z wielu komplementarnych rozwiązań:

Business Financial Manager (BFM)

Business Financial Manager (BFM) to aplikacja dla właścicieli MŚP, jako intuicyjne narzędzie do kontroli finansowej swoich rachunków bankowych. połączone z rozwiązaniem ERP.

PFM_web1.png

Personal Financial Manager (PFM)

Aplikacja, która pomaga klientom indywidualnym efektywnie zarządzać finansami osobistymi i podejmować decyzje finansowe w oparciu o skonsolidowane informacje z wielu kont bankowych dostępne w jednej aplikacji.

GrowthEngine_web1.png

Growth Engine

Rozwiązanie zwiększające efektywność i opłacalność kampanii marketingowych opartych na ekosystemach, w których dwóch lub więcej partnerów z różnych branż jest gotowych udostępniać sobie bazy klientów.

 

CRIFStudio_web1.png

CRIF Studio

CRIF Studio umożliwia analitykom danych i użytkownikom biznesowym opracowywać modele uczenia maszynowego i wdrażać je w sposób elastyczny w procesach decyzyjnych.

Phyton_web1.png

Phyon

Rozwiązanie wspomaga procesy identyfikacji klientów zgodnie z wymogami w zakresie bezpieczeństwa IT i zapewnienia zgodność procesów z przepisami, w tym procedurami KYC, opracowywane na potrzeby Digital Onboarding.

CRIF Digital NEXT to rozwiązania umożliwiające rozwój biznesu - „Together to the next level”

ico-ux-green-ok.png

Customer Journey

Szereg kluczowych obszarów funkcjonalnych dla rozpoznania ścieżki klienta zarówno indywidualnego i firm: od dołączenia klienta (digital onboarding) do kompleksowego zarządzania tożsamością, w tym również pod względem regulacyjnym (KYC), po dostęp do konta i funkcje agregacji typowe dla PSD2.

ico-open-green-ok.png

Open Credit

Pakiet Otwartej Bankowości, który umożliwia dostęp, agregację i klasyfikację kont z dowolnego banku w Unii Europejskiej oraz otwieranie i zarządzanie kredytami w integracyjny i zrównoważony sposób z niezawodnością gwarantowaną przez dane i metodologie CRIF.

ico-marketing-green-ok.png

Triggering and Real Time Marketing

Uruchomiony i działający w czasie rzeczywistym system marketingowy oparty na wielowymiarowej interpretacji zdarzeń i potrzeb klientów.