crif_300px.png

Nagrody Loan Magazine 2023 rozdane!

  1. Gala Loan Magazine 2023 już za nami, a początek tegorocznej imprezy należał do CRIF! Po powitaniu gości przez organizatora na scenie pokazała się animacja – logotypy CRIF i ERIF wyświetlone po bokach sceny, połączyły się w jednym miejscu, symbolizując synergie obydwu firm.

Piotr Badura, prezes CRIF i ERIF, podziękował za wszystkie gratulacje od partnerów w związku z faktem zakupu spółek oraz trwającym procesem integracji i  zaprosił uczestników wydarzenia na lampkę szampana.

Jak co roku w agendzie wydarzenia znalazły się:  nagrody, konkurs i aukcja charytatywna na rzecz Fundacji „Zobacz mnie”, uroczysta kolacja oraz czas na networking i rozrywke.

W tym roku CRIF nominowany był w dwóch kategoriach:

  1. Technologiczne Rozwiązanie Roku za rebranding rozwiązania CreditCheck
  2. Partnership - za rozwiązanie #IBANAGE – detekcja wieku konta bankowego.

Nagrodę otrzymaliśmy w kategorii Partnership.  IBanAge, czyli detekcja wieku konta bankowego jest autorskim rozwiązaniem CRIF, które umożliwia z dużym prawdopodobieństwem określenie wieku konta bankowego klienta wnioskującego o finansowanie. Jest to narzędzie wpierające ochronę przed nadużyciami i wyłudzeniami. Celem jest identyfikacja klientów o podwyższonym ryzyku. Potrafimy skutecznie oszacować wiek rachunku bankowego wyłącznie na podstawie jego numeru bez potrzeby pozyskiwania dodatkowych danych od klienta lub innych źródeł.

Analizy wskazują, że zobowiązania zaciągnięte przez osoby, które wskazały rachunek założony do 30 dni przed aplikacją, cechują się dużą szkodowością. Identyfikacja tej informacji pozwala na wsparcie procesów oceny ryzyka. Rozwiązanie wykorzystywane jest już przez partnerów biznesowych CRIF min przez firmę Smartney.

Lista zwycięzców tegorocznej Gali Loan Magazine Awards 2023 jest długa i imponująca. Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym i nagrodzonym. Podczas odbierania kryształów można było słyszeć podzielone zdania na temat, czy na rynku jest kryzys, czy to tylko trudności, ale wszyscy zwycięzcy potwierdzają gotowość do wytrwałości w jakości, do czego zobowiązuje waga kryształu.

A oto niepełna lista nagrodzonych (będzie uzupełnienie):

Marka Roku – kuki.pl

Partner Windykacyjny (cesja wierzytelności) – Grupa KRUK

Partner Windykacyjny (serwis wierzytelności) – Kaczamarski Inkasso

Partner Sprzedaży Roku –

Kryształ Jakości – Assa Polska, Smartney, Wonga,

Pożyczka Roku – SuperGrosz.pl

Biznesowy Produkt Roku – Fakturatka.pl

Karta Kredytowa Roku – Axi

Managerka Roku – Agnieszka Kłos- Siddiqori, Provident

Manager Ryzyka Roku – Jakub Grabowski, Assa Polska

Partnership – CRIF & Smartney Grupa

 

A w konkursie CRIF - ERIF, w którym zbieraliśmy darowizny na rzecz Fundacji ZOBACZ MNIE, udział wzięły 24 osoby i łącznie zebraliśmy kwotę 4 400 pln, a  nagrodę główna lot balonem wygrał Marcin Glinka z Kuki.pl

Dziękujemy za udział i wsparcie Fundacji, a wszystkim serdecznie gratulujemy!