crif_300px.png

Loan Magazine Awards 2022

Kryształowy Znak Jakości Partnerskiej dla CRIF

Tegoroczna VII Gala Loan Magazine Awards 2022 odbyła się we Wrocławiu i zgromadziła na wydarzeniu najważniejszych przedstawicieli firm pożyczkowych i firm partnerskich współpracujących z tym sektorem w Polsce.

Gala i nagrody Loan Magazine mają na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego oraz podmiotów dostarczających rozwiązań technologicznych pozwalających firmom reprezentującym rynek na tak szybki rozwój.

Część zwycięzców prestiżowego konkursu wybrała Rada Ekspertów Loan Magazine Awards, innych eksperci rynku wierzytelności i rynku pożyczkowego. Niektórych zwycięzców wskazali natomiast sami uczestnicy Gali w głosowaniu na żywo. 

CRIF otrzymał Kryształowy Znak Jakości Partnerskiej, a w uzasadnieniu przyznania nagrody Rafał Tomkowicz, Prezes SFERA FINANSÓW S.A., organizator imprezy oraz Redaktor Naczelny lonamagazine.pl i bankingmagazine.pl podkreślił -

Firmę CRIF charakteryzuje ułożony, powtarzający i przejrzysty schemat prowadzonej działalności, która w sposób rzetelny i transparentny wspiera rynek pożyczek niebankowych, ale również cały sektor finansowego w Polsce, dbając o bezpieczeństwo instytucji udzielających zobowiązań finansowych”.

Kładziemy mocny nacisk na jakość rozwiązań oferowanych na rynku, skupiając uwagę na potrzebach naszych partnerów biznesowych, ale także kreując je i wskazując na nowe możliwości rozwoju w zakresie zastosowania innowacyjnych rozwiązań czy modeli biznesowych. 

Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia wyznaczamy  trendy i dostrzegamy szanse dla rozwoju biznesu, dzielimy się wiedzą ze swoimi partnerami biznesowymi, a także wspieramy ich na rynkach innych niż polski. Jednocześnie adaptując nowe modele biznesowe i rozwiązania – jak na przykład BNPL czy open-banking - do polskich uwarunkowań, rozwijamy swoje produkty i usługi tak, aby wykorzystać ich potencjał dla naszych partnerów biznesowych i w ten sposób budować również przewagę konkurencyjną na rynku.

Bierzemy również aktywny udział w dialogu dotyczącym zmieniającej się rzeczywistości legislacyjnej dotykającej branżę pożyczkową, jednoznacznie wspierając jej działania na rzecz wypracowania rozwiązań zapewniających bezpieczne funkcjonowanie każdego z uczestników tego rynku – od pożyczkobiorców po pożyczkodawców”- podkreślał Piotr Badura, Wiceprezes CRIF Sp. z o.o. odbierając wyróżnienie. 

 Tegoroczni laureaci Loan Magazine Awards 2022 w poszczególnych kategoriach to:  
● Pożyczka Roku - Vivus Finance (PL)
● Instytucja Pożyczkowa Roku - AIQLABS
● Manager sprzedaży - Michał Benzel
● Manager zarządzania ryzykiem - Marek Bialkowski, Provident Polska
● Partner windykacyjny roku w zakresie kupna wierztelności - ALEKTUM GROUP i ULTIMO
● Partner windykacyjny roku w zakresie serwisu wierzytelności - Kaczmarski Inkasso oraz RK Legal 
● Partner sprzedaży - LOANDO Group
● Innowacja roku 2021 - Payka.pl
● Marka roku 2021 - Kuki.pl
● Rozwiązanie technologiczne roku - Self Learning Solutions SLS
● Biznesowy produkt roku 2021 - SMEO 

Grand Prix Loan Magazine: 
za 25 działalności otrzymał Provident Polska, a za 30 lat działalności Kaczmarski Inkasso.

Gratulujemy wszystkim firmom nagrodzonym podczas tegorocznej Gali!

VII Galę Loan Magazine Awards 2022 uświetnił występ Stanisława Sojki (znanego polskiego wokalisty jazzowego). Być może to właśnie jemu udało się otworzyć serca i portfele naszych Gości. Ich hojność sprawiła, że w tym roku udało się pobić rekord środków zebranych w trakcie aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Zobacz Mnie, na której konto trafiło ponad 136 tys. zł.

    

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziesz na naszym profilu LinkedIn