crif_300px.png

Świąteczna zbiórka dla potrzebujących rodzin

Pracownicy CRIF wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka

Każdy z nas już powoli przygotowuje się do świąt. Kupuje prezenty dla bliskich, wyciąga świąteczne dekoracje, ubiera choinkę popijając piernikową latte. Natomiast nie wszyscy mogą pozwolić sobie na takie święta. W Polsce nadal wiele rodzin żyje od wypłaty do wypłaty, ledwo wiążąc koniec z końcem, a świąteczny okres zamiast z pierniczkami i prezentami, kojarzy im się wieloma trudnościami.

Nasi koledzy i koleżanki z CRIF, myśląc właśnie o takich rodzinach, zaangażowali się w akcję Szlachetna Paczka, która ma na celu wsparcie konkretnej rodziny – zakup rzeczy, które są im najbardziej potrzebne, tak aby ten świąteczny okres przyniósł im ulgę, a nie kolejne zmartwienia.

W tej pomocy, nasi pracownicy przeszli samych siebie! Udało nam się zebrać pokaźną kwotę, za którą zostały zakupione potrzebne rodzinie rzeczy (aż taśma sklepowa zacięła się od nadmiaru produktów). Podczas pakowania prezentów w biurze panowała istnie świąteczna atmosfera. A transport musieliśmy zorganizować na dwa samochody, bo aż tyle rzeczy udało nam się zebrać!

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy udało się namalować uśmiech na twarzy obdarowanej rodziny, i sprawić, że ich święta będą pełne radości i spokoju.

Bardzo się cieszymy, że możemy pracować z tak cudownymi osobami, o tak wielkich sercach!

A tych, którzy chcą jeszcze włączyć się w akcję, odsyłamy na stronę Szlachetnej Paczki