StrategyOne - webinar

Poznaj #StrategyOne - silnik, który napędza Twój biznes. WEBINAR!

StrategyOne 7.0 EVO to kompletna platforma do zarządzania regułami biznesowymi i mechanizmami oceny decyzji, która umożliwia Twojej organizacji identyfikację właściwych celów, zwiększenie lojalności klientów, zwiększenie sprzedaży i marż, zarządzanie ryzykiem oraz wdrażanie polityk i procedur biznesowych i legislacyjnych.


Firmy z sektora finansowego  zapraszamy na webinar!*

20 kwietnia, godzina 11:00 -12:00 

Zapisz się !


Podczas spotkania on-line:
- zobaczysz jak szybko i łatwo wdrażać, testować, monitorować i zmieniać reguły biznesowe, oceny kredytowe, obliczenia oraz całe procesy decyzyjne bez kodowania,
- zadasz nurtujące Cię pytania dotyczące rozwiązania StartegyOne,
- poznasz eksperta CRIF w obszarach: cyfrowych procesów decyzyjnych, zastosowania Machine Learning, architektury danych oraz informacji biznesowej – Stefano Guerrieri - Global Product Manager. 

Stefano Guerrieri jest odpowiedzialny w Grupie CRIF za rozwój narzędzi do podejmowania decyzji dotyczących ryzyka kredytowego.  Cele jakie stara sie osiągnąć w swojej pracy to zapewnienie ekspertom biznesowym elastyczności, dostępu do danych, kontroli i sprawności w rozwijaniu strategii, bez udziału IT. Narzędzia, które rozwija, są dedykowane dla wielu środowisk biznesowych, które wymagają cyfrowej transformacji jak: banki, pożyczki, e-commerce, kredyty, ubezpieczenia.


StrategyOne - silnik decyzyjny, który napędza Twój biznes - WEBINAR

20 kwietnia, godzina 11:00 -12:00 

Zapisz się !
*Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.