CRIF wspiera akcje charytatywne

Bądź zaangażowany społecznie i wygraj lot balonem CRIF!

Powszechna dostępność do szczepień na Covid-19 i luzowanie obostrzeń dają możliwość organizowania imprez branżowych i projektów, w których CRIF wspiera działania Fundacji pracujących na rzecz dzieci. 

Tej wiosny promujemy dwa takie projekty.


Bibby Fair Pay Run to pierwszy bieg, który zwraca uwagę na problemy przedsiębiorców z zatorami płatniczymi oraz wspiera Fundację Supersprawni, która stawia czoło ograniczeniom fizycznym i pomaga dzieciom w pokonywaniu barier. Fundacja prowadzi żłobek integracyjny, przedszkole terapeutyczne, centrum rehabilitacji, terapię SI, neurologopedię i zajęcia z psychologiem, czyli pod jednym dachem wszystko czego wyjątkowe dzieci potrzebują. 

Weź udział w aukcji --> KLIKNIJ!

Informacje o biegu i zapisy | Strona Fundacji Supersprawni.org


Aukcja charytatywna w ramach tegorocznej Gali rozdania Loan Magazine Awards 2021 we Wrocławiu na rzecz Fundacji Zobacz mnie.

Fundacja pomaga dzieciom i dorosłym, których dotychczas nie dostrzegł nikt inny. Wspiera ich w walce z przeciwnościami losu. Pomaga chorym, wspiera niepełnosprawnych i rozwija ich talenty. Z myślą o podopiecznych organizujemy zbiórki, wolontariat i wydarzenia charytatywne oraz tworzy projekty rozwojowe.

Aby wziąć udział w aukcji musisz być uczestnikiem imprezy – udział w Gali jest bezpłatny. Konieczna jest rejestracja

Kto da więcej - pomoże bardziej!