TOP50 LOAN MAGAZINE 2021

TOP50 Managers na polskim rynku pożyczkowym - znamy wyróżnionych!

10 czerwca 2021 roku poznaliśmy zestawienie TOP50 Managers of Loan Market in Poland, czyli 50 najbardziej wpływowych managerów tego rynku w Polsce. Wielkie gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!

Całe wydarzenie ma miejsce podczas szóstej edycji Gali Loan Magazine Awards 2021, prestiżowego plebiscytu dedykowanego obszarowi finansowania kredytowego organizowanego przez redakcję serwisu Loan Magazine.


"Nasza lista „TOP50” to managerowie, którzy dzięki swoim dokonaniom zawodowym i podejmowanym decyzjom biznesowym przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży finansowej. Oczywiście, bywa – jak to miejsce miało w ubiegłym roku – że zmiany otoczenia są delikatnie mówiąc niekorzystne dla branży, to jednak ich postawa pozwalała mieć nadzieje, że wszystko wróci do normy"  - powiedział Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.


Dla CRIF Poland nagrodę odebrał Piotr Badura, Wiceprezes Zarządu CRIF / KBIG. W swoim wystąpieniu podziękował Partnerom za współpracę oraz zespołowi pracowników firmy CRIF za wkład w rozwój rozwiązań dedykowanych dla branży finansowej w Polsce. 


Taka nagroda to wielkie wyróżnienie i motywacja dla dalszej pracy dla sektora - powiedział Piotr Badur. CRIF będzie pomagać eksplorować nowe tematy, jak openbanking, czy wspierać sektor w wejściu na rynki zagraniczne."


Zestawienie nie jest rankingiem, a wszyscy wyróżnieni przedstawieni są w kolejności alfabetycznej.  Pełna lista zawiera prezesów, członków zarządu, managerów szczebla wyższego największych polskich instytucji pożyczkowych, organizacji pracodawców oraz wszystkich firm działających i dostarczających rozwiązań w otoczeniu rynku finansowania pozabankowego w Polsce.

Na liście znalazło się 17 reprezentantów instytucji pożyczkowych, 8 przedstawicieli rynku pośrednictwa finansowego z obszarów online oraz offline, 7 reprezentantów obszaru zarządzania wierzytelnościami, 4 managerów odpowiedzialnych za dostarczanie informacji kredytowej i gospodarczej oraz przedstawiciele obszarów prawnych, technologicznych, podatkowych, zarządzania ryzykiem jak również reprezentanci organizacji pracodawców.

Tegorocznej Gali, jak co roku, towarzyszyła aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Zobacz mnie. Podczas Gali zebrano rekordową kwotę ponad 80 tysięcy złotych, która zasili konto Fundacji. CRIF był sponsorem lotu balonem, voucheru przeznaczonego na aukcję.

Fundacja Zobacz Mnie pomaga chorym dzieciom odzyskać zdrowie i szansę na normalne życie. Zebrane pieniądze pomagają w pokryciu kosztów nierefundowanego leczenia, np. za pomocą eksperymentalnych leków. Dla podopiecznych Fundacji często jest to leczenie ostatniej szansy. Fundacja Zobacz Mnie organizuje finansuje także zagraniczne leczenie, by zapewnić chorym dzieciom najlepszą możliwą opiekę.

Serwis loanmagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz to większe grono firm, zainteresowanych promowaniem takich zachowań. Portal to jednocześnie największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.