Risk and Supervision Meeting 2019

Risk and Supervision Meeting 2019 – ruszyły zapisy na konferencję

6 marca 2019 roku odbędzie się kolejna, już druga edycja „Risk and Supervision Meeting”, na którą zapraszamy zwłaszcza osoby odpowiedzialne za obszar ryzyka, analiz i przeciwdziałanie wyłudzeniom w sektorze leasingowym i faktoringowym.

W tym roku konferencja ponownie odbędzie się w Warszawie, w Hotelu Marriott.

"Najważniejsza rola naszej konferencji to wymiana doświadczeń branż leasingowej i faktoringowej. Ubiegłoroczne spotkanie ekspertów obu sektorów miało na celu, oprócz wymiany doświadczeń, znalezienie podobieństw i obszarów do współpracy. Cel został osiągnięty. Jego powodzenie tkwi w połączeniu sił, by skuteczniej zapobiegać wyłudzeniom finansowym. Już dziś zapraszam Państwa do aktywnego udziału w konferencji, kontynuujmy jej warsztatowy charakter" – mówi Magdalena Dźwigała – Basis, Pełnomocnik Zarządu CRIF, organizatorka konferencji.

Kluczowe tematy tegorocznej konferencji dotyczyć będą  nowoczesnych technologii antyfraudowych i  cyberprzestępczości, roli i motywacji człowieka w procesie powstawania fraudu.

Na spotkaniu przeanalizujemy wyniki tegorocznej ankiety antyfraudowej w branży leasingowej i faktoringowej oraz zaprezentujemy aktualne zmiany w prawie, które dotyczą obu branż.

Nie zabraknie również dyskusji i debat ekspertów. 

Program konferencji znajduje się na stronie  konferencji. Rekrutacja elektroniczna została już zakończona.