Bolonia, Włochy, 25 września 2018 r.

CRIF na 35 miejscu w rankingu IDC Fintech Rankings 2018

CRIF został sklasyfikowany na 35 miejscu w rankingu IDC FinTech Rankings 2018. To już szósta edycja rankingu, w której została ujęta grupa CRIF. Oprócz wysokiego miejsca w zestawieniu globalnym, grupa CRIF zajęła pierwsze miejsce wśród włoskich firm. Piętnasta edycja rankingu IDC FinTech Rankings klasyfikuje globalnych dostawców rozwiązań dla sektora finansowego na podstawie przychodów w poprzednim roku kalendarzowym i w podziale na dostawy sprzętu, oprogramowania i usług.

Analizowane firmy stanowią technologiczną bazę dla sektora usług finansowych. CRIF, podobnie jak inne firmy z rankingów IDC FinTech, ma na celu zapewnić solidne wsparcie instytucjom finansowym, aby mogły z powodzeniem realizować swoje inicjatywy w zakresie transformacji cyfrowej, podnosić jakość i bezpieczeństwo usług.

"CRIF zawsze cechowało długoterminowe planowanie, połączone z innowacyjnym podejściem do produktów i usług. Znajduje to odzwierciedlenie w rozwoju platformy inteligentnych usług (INSP), która jest połączeniem wiedzy, informacji i technologii. Zajęcie wysokiej pozycji w rankingu jest nie tylko powodem do dumy, dla ponad 4500 profesjonalistów pracujących w CRIF, ale także stanowi potwierdzenie naszej pozycji na rynku globalnym" - skomentował Eugenio Bonomi, dyrektor generalny CRIF ds. biznesu i globalnych technologii.

Pełny ranking znajduje się pod adresem www.idc.com