CRIF | O nas

Kariera w CRIF

CRIF to międzynarodowa firma operująca w sektorze FinTech. Dzięki wieloletnim doświadczeniom, tempie rozwoju biznesowego i sukcesom we wdrażaniu produktów i usług, firma znalazła się w prestiżowym rankingu FinTech100, który skupia wiodących, globalnych dostawców rozwiązań technologicznych dla podmiotów branży finansowej.

Tworzone przez CRIF rozwiązania koncentrują się na nowoczesnej analizie ryzyka, zarządzaniu i ochronie BIG DATA. Obecnie z produktów i usług CRIF korzysta ponad 3.300 banków i instytucji finansowych, 44.000 Klientów biznesowych oraz 190.000 Klientów indywidualnych w ponad 50 krajach na 4 kontynentach.

CRIF rozwija się nieustannie – zarówno na poziomie oferowanych rozwiązań, jak też wewnętrznych procesów biznesowych, struktury i kultury organizacyjnej. Fundamentem portfolio biznesowego firmy są dane. Natomiast fundamentem sukcesu biznesowym są zdolni, ambitni i pracujący z pasją LUDZIE.

Będąc częścią CRIF masz szansę kształtować nowoczesny i bezpieczny ekosystem rozwiązań potrzebnych w rzeczywistości narażonej na coraz częstsze i poważniejsze próby przejęcia wrażliwych danych.

Zerknij na nasze otwarte pozycje i aplikuj do nas:

 
 

Firma to ludzie
Gdyby nie umiejętności, zaangażowanie, osobisty i zawodowy rozwój naszych pracowników, niemożliwe byłoby realizowanie misji oraz wzrost firmy. CRIF w Polsce to obecnie prawie 120 pracowników. Ta liczba rośnie z każdym miesiącem. Pasja pracowników, determinacja do osiągania jak najlepszej efektywności rozwiązań oraz ogromna koncentracja na jakości to gwarancja stawiania czoła ambitnym wyzwaniom każdego dnia.
Dbamy o to, aby CRIF tworzyli ludzie, którzy pracują z pasją i wyznają podobne wartości. Szeroki wachlarz umiejętności oraz oferowanych dzięki temu wysokiej jakości rozwiązań pozwala firmie realizować misję: tworzenie i dostarczanie naszym partnerom wartości w postaci efektywnego wsparcia i systematycznego udoskonalania procesów biznesowych, jak też wsparcia w zarządzaniu ich ‘kondycją kredytową’.


Nasza misja i wizja
CRIF identyfikując różne obszary i kierunki rozwoju kariery w swej strukturze, stworzył środowisko pracy sprzyjające wykorzystywaniu oraz rozwijaniu potencjału każdego pracownika i współpracownika firmy. Dołączając do CRIF otrzymasz dostęp do ekosystemu rozwiązań mających na celu podnoszenie Twoich kompetencji w oparciu o Twój indywidualny profil zawodowy oraz pogłębianie Twojej wiedzy w konkretnych i kluczowych we współczesnym biznesie obszarach. Do Twojej dyspozycji będzie też wachlarz możliwości wykorzystywania swoich zdolności, energii i pasji poprzez udział w przeróżnych firmowych inicjatywach (sportowych, charytatywnych, analitycznych wyzwaniach, dot. współpracy z uczelniami, lub Twoich własnych.


Satysfakcja
CRIF przeprowadza cykliczne badanie satysfakcji, oddając głos potrzebom i oczekiwaniom pracowników. Wierzymy, że dzięki temu systematycznie możemy udoskonalać środowisko pracy tak aby było ono satysfakcjonującym miejscem rozwoju dla naszych pracowników. W aktualnej edycji badania ‘CRIF Global People Satisfaction Survey’ uczestniczyło 90% personelu w ujęciu globalnym. Jesteśmy dumni z takiego wyniku zaangażowania i pracujemy nad tym, aby ten i podobne wyniki naszego badania satysfakcji były jeszcze lepsze.


Pozyskiwanie talentów
Nieustanny rozwój, korzystanie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz kultura dążenia do doskonałości to elementy tworzące DNA globalnej Grupy CRIF. Z tego względu inwestujemy w badania i wdrażamy innowacje w środowisku pracy, aby maksymalizowało ono możliwości rozwoju pracowników i tym samym całej firmy. Poszukując nowych talentów, współpracujemy z uczelniami i wyspecjalizowanym wsparciem head-huntingowym zlokalizowanym na całym świecie. Rozwijając nasze talenty – współpracujemy z instytucjami szkoleniowymi i ekspertami ds. rozwoju cieszącymi się uznaniem na arenie międzynarodowej.

Jeśli interesuje Cię praca z nami i/lub masz pytania na temat kariery w CRIF w Polsce – zapraszamy do kontaktu!
Napisz do nas na adres: career.pl@crif.com

Jeśli interesuje Cię praca z nami i/lub masz pytania na temat kariery w CRIF w Polsce – zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas na adres: career.pl@crif.com

Let's go TOGETHER TO THE NEXT LEVEL!