crif_300px.png

Jesteśmy ESG

Jesteśmy #ESG

Strategia ESG jest istotną częścią strategii i misji w Grupie CRIF - otrzymaliśmy certyfikat ESG z wynikiem -Dobry- za rok 2023. 

Zobacz Certyfikat

Obok globalnego rozwiązania skierowanego do biznesu, pozwalającego na certyfikację własną oraz śledzenie zrównoważonego rozwoju firm współpracujących (łańcucha dostawców) – Synesgy – każda ze Spółek w grupie podejmuje różnorodne działania w stronę #ESG. 

CRIF Polska jest firmą, która dba o zrównoważony rozwój i prowadzi swój biznes odpowiedzialnie. W obszarach ESG jesteśmy kompatybilni w następujący sposób:

Środowisko – oszczędzamy energię, wodę i plastik. Korzystamy z żarówek energooszczędnych. W naszej kuchni zaimplementowaliśmy system wody gazowanej w kranie, dlatego nie kupujemy wody butelkowanej. Segregujemy śmieci i wybieramy opakowania recyclingowe. W naszej akcji promocyjnej Synesgy, jako gadżet, rozdajemy nasiona sosny do wysiewu.

Odpowiedzialność Społeczna – projekty w ramach działalności CSR, które realizujemy regularnie to Poland Business Run, Szlachetna Paczka oraz bezpłatny serwis pozwalający osobom pełnoletnim zastrzec numer PESEL w celu zapobiegania wyłudzeniom pożyczek. Koncentrując się na zdrowiu i bezpieczeństwie pracowników CRIF dokłada wszelkiej staranności w regulaminach i procedurach, ale również podejmuje wiele wewnętrznych inicjatyw edukacyjnych typu: jak walczyć ze stresem, lunch & learn, jak poznać swoje talenty.

Zobacz opis naszych projektów CSR

Ład korporacyjny w obszarze etyki biznesu jest min. Weryfikowane corocznym udziałem CRIF w audycie etycznym Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF). Obecnie zbieramy dane korporacyjne do własnej certyfikacji ESG na platformie https://synesgy.pl/

Po raz kolejny rok 2021 był rokiem wyzwań i osiągniętych nowych kamieni milowych. Kontynuowaliśmy inwestowanie w naszą misję generowania możliwości biznesowych i finansowych dla konsumentów, firm i naszych klientów, tworząc wartość i wzrost dla całej gospodarki”  - Carlo Gherardi – CEO w CRIF

Pobierz raport #ESG CRIF za 2021 rok

Jak Twoja firma jest zaangażowana w ESG?

Sprawdź naszą platformę i wybierz opcję dla Twojego biznesu!