33 miejsce CRIF w rankingu IDC FinTech 2017
33 miejsce CRIF w rankingu IDC FinTech 2017
Bolonia, Włochy, 12 września 2017r.
​CRIF został sklasyfikowany na 33 miejscu w rankingu IDC FinTech 2017, najbardziej wszechstronnym zestawieniu firm - dostawców rozwiązań dla sektora usług finansowych.
 
Czternasta edycja rankingu IDC FinTech klasyfikuje globalnych dostawców rozwiązań dla sektora finansowego na podstawie przychodów w poprzednim roku kalendarzowym i w podziale dostawy sprzętu oprogramowania usług. Szacowana przez IDC Financial Insights wartość wydatków tego sektora osiągnie w 2018 roku wartość 500 mld dolarów.
Coroczny ranking IDC FinTech stał się ważnym wskaźnikiem najnowszych trendów technologicznych w branży, który pozwala wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania. Ponadto ranking IDT FinTech stanowi podstawowe narzędzie dla instytucji finansowych do wykorzystania w ramach planowania strategicznego oraz do wyboru nowych inwestycji.
 
"Wyzwaniem w nadchodzących latach będzie zapewnienie jakości w rozwoju i zarządzaniu procesem kredytowym jako całości. Dlatego CRIF jako firma nadała priorytet dla rozwoju wysokowydajnych rozwiązań, które będą zdolne wspierać cały proces kredytowy naszych klientów" - skomentowała Silvia Ghielmetti, General Manager w CRIF. “W tym kontekście należy pamiętać, że StrategyOne, przyjazna platforma CRIF do kompleksowego zarządzania procesami decyzyjnymi, przekroczyła próg 100 wdrożeń on-site w najważniejszych instytucjach finansowych na 4 kontynentach. Osiągniecie wysokiej pozycji w rankingu IDC FinTech to potwierdzenie zaangażowania firmy i wysokiej jakości naszych rozwiązań"