CRIF: systemy wspierania procesów decyzyjnych, doradztwo i rozwiązania zarządcze, specjalistyczne oprogramowanie
CRIF
CRIF: biuro informacji kredytowej, systemy wspierania procesów decyzyjnych, doradztwo, specjalistyczne oprogramowanie, globalne systemy informacji gospodarczej wychodzące naprzeciw potrzebom firm między innymi sektora finansowego, ubezpieczeniowego oraz przedsiębiorstw sektora użyteczności publicznej. Rozwiązania CRIF wspomagają procesy decyzyjne na każdym etapie relacji z klientem: od planowania strategicznego do ostatecznej akwizycji i zarządzania portfelem klientów. CRIF także umożliwia klientom dostęp do ich informacji kredytowej, i pomaga im w tworzeniu bezpieczniejszych decyzji kredytowych i rynku nieruchomości.
CRIF: systemy wspierania procesów decyzyjnych, doradztwo i rozwiązania zarządcze, specjalistyczne oprogramowanie
Focus On

CreditFlow

CreditFlow

 

CreditFlow to elastyczny i nowatorski pakiet do zarządzania procesami biznesowymi oparty na Architekturze Web Service i stosowany szczególnie przy optymalizacji procesów pozyskiwania klienta.

Wydarzenia   Wzmianki Prasowe

CRIF Lending Solutions Forum 2015

W dniach 26-29 kwietnia w San Diego odbędzie się CRIF Lending Solutions Forum. Jest to największe edukacyjne, branżowe wydarzenie pozwalające na nawiązanie nowych kontaktów, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak usprawnić przeprowadzane przez nich operacje pożyczkowe, wykorzystanie oprogramowania do obsługi kredytów oraz poprawić jakość usług, a także zaznajomią się z nowymi trendami branżowymi i kwestiami zgodności z przepisami. 
 
Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 4/02/2015
2015 Client Appreciation Day
 

Jordania, Amman i Bolonia, Włochy, 16 marca 2015 roku
CRIF zakłada pełnoprawne biuro kredytowe w Jordanii
​CRIF, globalna firma świadcząca usługi z zakresu informacji kredytowych oraz rozwiązań pożyczkowych i oprogramowania, ogłosiła w dniu dzisiejszym uzyskanie przez nią licencji operacyjnej od Banku Centralny Jordanii na założenie pierwszego biura kredytowego w tym kraju. Przetarg został zorganizowany przez Bank Jordanii przy silnym wsparciu ze strony stowarzyszenia banków Jordanii, organizacji kredytowych i rządu.
 
Dublin, 25 luty 2015
Centralny Bank Irlandii wybrał CRIF do roli partnera w założeniu i prowadzeniu Centralnego Rejestru Kredytowego
​Centralny Bank Irlandii wybrał CRIF SpA do roli partnera w założeniu i prowadzeniu Centralnego Rejestru Kredytowego (CCR). Podpisano umowy z CRIF Ireland Limited, spółką zależną w całości należącą do CRIF SpA.
Centralny Rejestr Kredytowy (CCR) to baza danych osobowych i kredytowych, która tworzona będzie przy pomocy obowiązkowego systemu sprawozdawczości kredytowej ustanowionego przez Bank Centralny na mocy Ustawy o sprawozdawczości kredytowej z 2013 roku.
Events Worldwide
Events Worldwide