Twój globalny partner w ciągle rozwijającym się rynku
Twój globalny partner w ciągle rozwijającym się rynku
​​

Dzięki swojej dogłębnej wiedzy oraz swoim ekspertyzom, CRIF oferuje narzędzia pozwalające na kompetentne podejście do procesów decyzyjnych. Wykorzystując efektywną synergię swoich produktów i usług, raportów biznesowych, raportów kredytowych, modeli decyzyjnych, rozwiązań wspierających zarządzanie, doradztwo, outsourcing, oprogramowanie oraz systemy informacji biznesowej o zasięgu światowym.
Ten bogaty zestaw wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia CRIF, pozwala na dostarczanie zaawansowanych rozwiązań dotyczących wszystkich etapów kontaktu z klientami, począwszy od planowania strategii, prewencji defraudacyjnych, akwizycji, zarządzania portfelem, oraz windykacji należności, tak aby dać Państwu możliwości dodatkowej  przewagi konkurencyjnej.
CRIF to wiodący dostawca informacji kredytowej w Europie kontynentalnej oraz jeden z kluczowych podmiotów w skali światowej, dostarczających zintegrowane usługi i rozwiązania z zakresu informacji biznesowej oraz handlowej, zarządzania kredytami i marketingiem, który znalazł się na liście FinTech 100 - prestiżowym rankingu wiodących dostawców technologii dla branży usług finansowych na całym świecie.
Obecnie ponad 6300 banków i instytucji finansowych oraz 44 tysięcy klientów indywidualnych codziennie korzysta z usług firmy CRIF aż w 50 krajach.

CRIF jest niezależną firmą gdzie 90% kapitału jest w posiadaniu jego założycieli i zarządu, w przybliżeniu a pozostałe 10% należy do instytucje finansujących nasze działania. Wśród tych ostatnich, 3 międzynarodowe banki, których udział w grupie CRIF obecny jest od 1990, BNL-BNP Paribas, Deutsche Bank i Banco Popolare (największa włoska publiczna instytucja finansująca).
W 2016 r. łączne przychody CRIF osiągnęły 480 mln euro. Aktualnie kapitał spółki to 176,2 mln euro.
  • 27 kraje z działalności bezpośredniej
  • 58 firmy
  • 3700 specjalistów, aby Ci pomóc  

​CRIF Services Sp. z o.o. jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i w swojej działalności kieruje się Zasadami Dobrych Praktyk.​​